top of page

Be an Entrepreneur

Hello,
 

Our GirişimciOl program allows entrepreneurs to work flexibly and generate additional income. You don't need to have capital to be an entrepreneur.

Who can do demo presentation, discovery and sale?

- To the companies you currently provide OHS consultancy,

- Companies that you do not provide OHS consultancy but can reach,

- We will also direct the companies that reach us about the equipment. You will be able to sell.

For detailed information about the process, you can fill out the form below, call 0212 807 00 27 or contact us via our GirisimciOl@kilitletiketle.com e-mail address.

 

www.kilitletiketle.com team

El sıkışmak
GirişimciOl

Thank you for your interest in the GirişimciOl program.

 • GirişimciOl programına kimler dahil olabilir?
  GirişimciOl programına İSG uzmanları ve bakım-onarım çalışmaları yapan tüm profesyoneller dahil olabilir.
 • GirişimciOl programına nasıl dahil olabilirim?
  Aşağıdaki formu doldurduktan sonra size bir e-posta gönderilecektir. Bu e-posta içinde gönderilen sözleşmeyi imzalamalı ve belirtilen demo seti edinmelisiniz. E-posta içinde süreç detayı, komisyon oranları gibi bilgileri inceleyeblirsiniz.
 • EKED ekipmanları ile ilgili bilgim yok, yine de programa dahil olabilir miyim?"
  TABİİ Kİ. Ekipmanların nasıl kullanılacağı ile ilgili periyodik zamanlarda demo ve oryantasyon eğitimleri veriyoruz. Bu eğitimler ile kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz. Bunun yanında internet sitemiz ve Youtube kanalımızda ekipmanların kullanım örnekleri olarak kullanılabilecek fotoğraf ve videolarımız var.
 • GirişimciOl programı bir piramit satış sistemi midir?
  Kesinlikle HAYIR. GirişimciOl programı herhangi bir referans üye sistemi ile çalışmamaktadır. Tüm girişimciler direkt olarak sadece www.kilitletiketle.com ile irtibatta olacaktır.
 • GirişimciOl programından ayrılmak istiyorum, bu mümkün mü?"
  EVET. Dilediğiniz zaman GirişimciOl programımızdan ayrılabilirsiniz. Aynı şekilde programa girerken edindiğiniz demo setini iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz demo setinde herhangi bir kırık / eksik yok ise demo set ücretinin tamamı size iade edilecektir. Kırık / eksik var ise ilgili ekipmanın ücreti kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Kaldı ki ekipmanlar kırılması zor materyallerden üretilmektedir.
 • GirişimciOl programı kapsamında nasıl çalışabilirim?
  Hali hazırda danışmanlık ve bakım-onarım anlaşması yaptığınız şirketlere ekipmanlar ile demo ve keşif yapabilirsiniz. Bizden demo ve keşif için talep yapan şirketleri size yönlendireceğiz. Bu şirketleri demo ve saha keşfi için ziyaret edebilirsiniz. Keşif sonucunda ortaya çıkan ekipmanlar için vereceğimiz teklif siparişe dönüşürse belirlenen oranlarda komisyon almaya hak kazanırsınız.
bottom of page